Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Sunar 3 Premium 6 x 700 g

Kód: 3529
Neohodnotené
Značka: Sunar
€87,75 €78,35 bez DPH
Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Sunar Premium 3 je vyvinutý podľa vzoru materského mlieka a vychádza z viac ako 80 rokov výskumu. Unikátna receptúra obsahuje exkluzívnu kombináciu živín prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku a je bez palmového oleja. Sunar Premium sa vyrába z plnotučného mlieka, ktoré zaručuje lahodnú chuť. Preto ho deti veľmi dobre prijímajú. Dojčenské mlieko Sunar Premium 3 zaisťuje prísun dôležitých minerálnych látok a vitamínov ako napr. A, C, D, ktoré prispievajú k rozvoju imunity, kyselina alfa-linolénová pre rozvoj mozgu a železo pre rozvoj poznávacích funkcií. Sunar Premium 3 je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sunar 3 Premium 6 x 700 g

Prémiové batoľacie mlieko

Výsledkom mnohoročného výskumu je unikátne zloženie, ktoré vychádza z materského mlieka. Vďaka tomu má väčší obsah dôležitých živín ako kravské mlieko. Obsah bielkovín je regulovaný, takže nedochádza k zaťažovaniu obličiek. Mlieko neobsahuje cukry a palmový olej. Má lahodnú mliečnu chuť, ktorú si vaše malé batoľa doslova zamiluje. Mlieko je dobre rozpustné, nerobí hrudky.
Prémiové batoľacie mlieko

Originálna receptúra ​​vychádza z viac ako 80 rokov výskumu

Batoľacie mlieko Sunar Premium 3 obsahuje omega 3 mastné kyseliny DHA pre správny vývoj mozgu, cenné vitamíny A, C, D, vrátane železa pre správnu funkciu imunitného systému, vitamín D a vápnik pre správny rast kostí, mliečny tuk a prebiotickú vlákninu GOS pre spokojné bruško.
Originálna receptúra ​​vychádza z viac ako 80 rokov výskumu

Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Sunar Premium sa vyrába z plnotučného mlieka, ktoré obsahuje mliečny tuk. Mliečny tuk je jednou z najdôležitejších prirodzene sa vyskytujúcich zložiek v materskom mlieku. Práve tu sa vyskytuje v podobe guličiek obalených membránou (MFGM), ktorá sa vyznačuje predovšetkým tým, že je bohatá na nepostrádateľné esenciálne bioaktívne látky. Mliečny tuk sa podieľa na imunite, na vývoji mozgu a na poznávacích funkciách.
Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Nové praktické balenie uľahčí mamičkám život

Sunar Premium je teraz k dostaniu v novom praktickom balení. Znovuuzatvárateľná dóza vám uľahčí skladovanie aj prípravu mlieka, ktorú teraz zvládnete aj jednou rukou. Súčasťou balenia je praktická odmerka a hrana na zarovnanie prášku. Po príprave mlieka môžete odmerku uložiť do držiaka vo viečku a všetko tak kompaktne uzavrieť.
Nové praktické balenie uľahčí mamičkám život

Moderné technológie výroby a prísna kontrola kvality

Hlavnou ingredienciou dojčenského mlieka je čerstvé plnotučné mlieko od kráv zo zelených švédskych pastvín, ktoré patria do dvoch biosférických rezervácií UNESCO.

Čerstvé kravské mlieko od známeho farmára je ihneď spracované v novom modernom výrobnom závode spĺňajúcom najvyššie požiadavky na kvalitu a čistotu.

Moderné technológie výroby a prísna kontrola kvality
Sunar 3 Premium 6 x 700 g

Dodatočné parametre

Kategória: Batoľacie mlieko
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: