Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kendamil 3 Kozie DHA+ 6 x 800 g

Kód: 2157
Neohodnotené
Značka: Kendamil
ZADARMOZADARMO
6x kozí 3
€219 €195,54 bez DPH €36,50 / 1 ks
Skladem (10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Batoľacie mlieko zdokonaľované viac ako 50 rokov. Vyrábané z plnotučného kozieho mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Z plnotučného kozieho mlieka

Bez palmového oleja

Bez rybieho oleja

Bez sóje  Vyrobené bez použitia GMO (Geneticky modifikované zložky/suroviny neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých sa mlieko získava.) 3'GL(HMO) (3'Galaktosyllaktóza je oligosacharid materského mlieka, patriaci do skupiny HMO prirodzene sa vyskytujúci v materskom mlieku.)    

Obsahuje jód, ktorý prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy.           A2 mlieko (obsahuje iba A2 β-kazeín)

DHA je rastlinného pôvodu           Esenciálne mastné kyseliny (ALA a LA) sú potrebné pre normálny rast a vývoj detí

Obsahuje vitamín A a C, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému

Obsahuje vitamín B12, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy      

Kedy a prečo používať práve kozie mlieko: Kozie mlieko je svojim zložením bližšie k materskému mlieku ako mlieko kravské a oproti nemu obsahuje aj väčšie množstvo niektorých živín. Ľudský tráviaci trakt si s ním poradí ľahšie ako s kravským, pretože obsahuje minimum (prípadne len stopové množstvo) bielkoviny A1 β-kazeín, ktorá môže u niektorých jedincov vyvolávať zápalovú odozvu tráviaceho traktu. Kozie mlieko v žalúdku vytvára jemnejšiu hmotu, ktorú ľahšie spracovávajú bruška detí citlivých na kŕče a nadúvanie. U kozieho mlieka sú tukové guličky oproti kravskému mlieku menšie, čo je ďalší dôvod, prečo ho lepšie trávia. Jeho nespornou výhodou je aj to, že v porovnaní s kravským mliekom obsahuje viac prebiotických oligosacharidov a tiež HMO (Human Milk Oligosaccharides), čo sú oligosacharidy materského mlieka. Základ mlieka tvorí kozie A2 mlieko s prevahou A2 β-kazeínu, ktorý je pre človeka stráviteľnejší ako bežnejší A1 β-kazeín.  

Zloženie: Plnotučné kozie mlieko (270 g tekutého mlieka na 100 g prášku), demineralizovaná kozia bielkovina mliečnej srvátky v prášku (z mlieka), laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galaktooligosacharidy (z mlieka), trifosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, citrát vápenatý, fosforečnan vápenatý, hydroxid draselný, askorbát sodný, kyselina dokosahexaénová (olej z mikrorias Schizochytrium sp. [mlieko]), síran železnatý, kyselina arachidónová (olej z Mortierella alpina [mlieko]), nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ inozín-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), L-karnitín, vitamín E, síran zinočnatý, niacín, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, vitamín A, tiamín , riboflavín , vitamín B6, kyselina listová, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D3, biotín, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.  

Tabuľka dávkovania:  

Objem vody na 1 dávku (v ml)

Počet odmeriek na 1 dávku 150 5    Odporúčané dávkovanie: 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g výrobku; 1 odmerka na 30 ml vody. Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži iba ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, ako je uvedené vyššie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najviac 10 minút. Ideálna teplota je viac ako 37 ° C (v príliš chladnej vode sa mlieko môže horšie rozpúšťať). Nalejte požadované množstvo vody do fľaše.

Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou.

Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí (odporúčaná je 37 °C).

Dôležité inštrukcie na kŕmenie: Používajte správne množstvo zarovnaných odmeriek, ako je inštruované. Dieťaťu môže byť zle pri použití viac alebo menej odmeriek, než je nariadené. Pokiaľ pripravené UM nevyužijete do 2 hodín od pripravenia, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové. Nepridávajte do pripraveného UM produkty, ktoré sú určené pre dospelých, ako je trvanlivé kravské mlieko apod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.  

Hmotnosť: 6 x 800 g. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.   

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať vaše dieťa. Kendamil kozie batoľacie mlieko 3 je určené na použitie od ukončeného 12. mesiaca veku malého dieťaťa, malo by tvoriť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy malého dieťaťa. Nevhodné pre výživu detí do ukončeného 12. mesiaca. Pri kŕmení z fľaštičky, zamedzte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zubami dieťaťa, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Uistite sa o vyčistení zubov vášho dieťaťa, po každom kŕmení pred spaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Batoľacie mlieko
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: