Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Kód: 2532
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€79,90 €71,34 bez DPH €19,98 / 1 ks
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

   Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK, batoľacie mlieko, je pokročilá patentovaná receptúra ​​s vysoko kvalitným mliečnym tukom, ktorý dodáva mlieku plnú lahodnú chuť. A deťom chutí! Navyše je zloženie obohatené o prebiotiká GOS/FOS a živiny na podporu imunity* vášho bábätka. Receptúra ​​je bez palmového oleja. Vhodné pre malé deti od ukončeného 12. mesiaca do 24 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

To najlepšie od Nutrilonu, čo môžu nároční rodičia dopriať svojmu bábätku – jedinečné batoľacie mlieko s krémovou chuťou a receptúrou na podporu imunitného systému*. Bez palmového oleja. V novom plne recyklovateľnom obale, ktorý zaistí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom.

To najcennejšie, čo máme

Prečo vybrať Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK?

 • pokročilá patentovaná receptúra,
 • bez palmového oleja,
 • vysoko kvalitný mliečny tuk, ktorý dodáva krémovo mliečnu chuť,
 • prebiotiká GOS/FOS,
 • vitamíny C a D,
 • prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému*,
 • praktické balenie a plne recyklovateľné.
Prečo vybrať Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK?

Pokročilá receptúra

Receptúra ​​obsahuje látky dôležité pre vaše bábätko – oligosacharid materského mlieka 2'FL (2'fukosyllaktóza) a ďalej HMO 3'GL1 a aj prebiotiká GOS/FOS. Zloženie je obohatené o vysoko kvalitný mliečny tuk, ktorý dodáva mlieku plnú lahodnú chuť. Obsahuje aj živiny na podporu imunitného systému* – vitamíny C a D* a ďalej aj omega-3 (DHA) a vápnik**.

*Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

**Vápnik je potrebný pre rast a vývin kostí u detí.

Pokročilá receptúra

Benefity

 

 • Vitamíny C a D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Vysoko kvalitný mliečny tuk dodáva mlieku plnú lahodnú chuť.
 • Oligosacharid materského mlieka 2'FL, HMO 3'GL1 a aj prebiotiká GOS/FOS.
 • Vápnik** je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí.

 

Benefity

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Už 50 rokov sa spoločnosť venuje odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Ak chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka, zohráva výživa dôležitú úlohu. Nutrilon vás podporuje v hľadaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Nutrilon myslí na prírodu

 

 • Balenie je šetrné k prírode, plne recyklovateľné.
 • Pri výrobe obalu je používaných až o 50 % menej plastu (v porovnaní s predchádzajúcim balením).
 • Továrne pri výrobe využívajú 100 % energie z obnoviteľných zdrojov.

 

Nutrilon myslí na prírodu

Praktické balenie pre vás

 

 1. Trojitý bezpečnostný pásik pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti mliečneho prášku pred prvým otvorením.
 2. Poistka na viečku chráni obsah pred vysypaním a kontamináciou.
 3. Špeciálne miesto pre odmerku, aby nebola v kontakte s mliečnym práškom.
 4. Miesto na zarovnanie odmerky.

 

Praktické balenie pre vás

Návod na prípravu

 

 1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane obalu) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
 2. Na dávkovanie používajte vždy priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika v prednej časti viečka.
 3. Do fľaše s vodou pridajte odpovedajúce množstvo prášku (pozri tabuľku na zadnej strane obalu). Ihneď po uzavretí fľaše ju dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.
 4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

 

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, než je stanovené.

100 mililitrov Nutrilon 3 Profutura DuobiotikTM = 90 mililitrov prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 273 kJ (65 kcal). 1 zarovnaná odmerka = 5 gramov sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku z výrobku.

Odporúčané dávkovanie

Zloženie

Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mlieka) 12,2 %, demineralizovaná srvátka (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, slnečnicový, kokosový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), bezvodý mliečny tuk (z mlieka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogénfosforečnan draselný, citrónan draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2'fukosylaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogénfosforečnan horečnatý, citrónan sodný, chlorid cholínu, emulgátor (sójový lecitín), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinočnatý, L-karnitín, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotínamid, riboflavín, retinylpalmitát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Výrobok je určený na výživu detí od jedného roka. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 3má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Pre zdravie detí je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Nevhodné pre deti do jedného roku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčania WHO – plné dojčenie v prvých šiestich mesiacoch veku a pokračovanie až do dvoch rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Mliečna výživa malých detí, v prášku.

 

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek, než je stanovené, ani čokoľvek iné. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami – zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Pravidelne sa starajte o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzavrite a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

* Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
** Vápnik je potrebný pre rast a vývin kostí u detí.

1 HMO (oligosacharid materského mlieka) 3'GL (3'galaktosyllaktóza) pochádza z unikátneho procesu Nutrilonu.
2'FL (2'fukosyllaktóza) DHA = kyselina dokosahexaenová.

Dodatočné parametre

Kategória: Batoľacie mlieko
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: