Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Sunar 3 complex 6 x 600 g

Kód: 3490
Neohodnotené
Značka: Sunar
€52,99 €47,31 bez DPH
Skladem (6 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Zloženie dojčenského mlieka Sunar Complex 3 zaisťuje prísun všetkých základných dôležitých látok a ďalších doplňujúcich látok pre správny vývin vášho dieťaťa, ako napríklad vápnika a vitamínu D pre správny rast kostí a prebiotickú vlákninu GOS pre spokojné bruško. Vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Detailné informácie

Podrobný popis

V

Viac ako 80 rokov výskumu

Výsledkom niekoľkoročného výskumu je unikátne zloženie, ktoré vychádza z materského mlieka. Vďaka tomu má väčší obsah dôležitých živín, ako kravské mlieko. Obsah bielkovín je regulovaný, takže nedochádza k zaťažovaniu obličiek. Mlieko neobsahuje cukry a palmový olej. Má lahodnú mliečnu chuť, ktorú si vaše malé batoľa doslova zamiluje.
Viac ako 80 rokov výskumu

Receptúra ​​inšpirovaná materským mliekom

Výsledkom je exkluzívna kombinácia živín, ktoré sú prirodzene obsiahnuté aj v materskom mlieku. Bez pridaného cukru a bez palmového oleja. Jediným zdrojom cukru je laktóza. Mliečny tuk je zárukou lahodnej chuti. Mlieko je dobre stráviteľné. Doslova ako stvorené pre spokojné bruško vášho malého bábätka.
Receptúra ​​inšpirovaná materským mliekom

Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Je jednou z najdôležitejších prirodzene sa vyskytujúcich zložiek v materskom mlieku. Práve tu sa vyskytuje v podobe guľôčok obalených membránou (MFGM), ktorá sa vyznačuje predovšetkým tým, že je bohatá na nepostrádateľné esenciálne bioaktívne látky. Mliečny tuk sa podieľa na imunite, na vývoji mozgu a na poznávacích funkciách.
Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Moderná technológia výroby a prísna kontrola kvality

Hlavnou ingredienciou dojčenského mlieka je čerstvé farmárske mlieko a smotana od kráv zo zelených švédskych pastvín, ktoré patria do dvoch biosférických rezervácií UNESCO.
Čerstvé kravské mlieko od známeho farmára je ihneď spracované v novom modernom výrobnom závode spĺňajúcim najvyššie požiadavky na kvalitu a čistotu.
Moderná technológia výroby a prísna kontrola kvality

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje mamičke aj dieťatku mnoho výhod. Je dôležité, aby počas dojčenia, bola vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre vaše dieťatko, požiadajte o radu vášho pediatra.

Dodatočné parametre

Kategória: Batoľacie mlieko
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: