Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Vanish Shake & Clean prášok na čistenie kobercov 650 g

Kód: 3607
Neohodnotené
Značka: Vanish
€7,99 €6,60 bez DPH
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Vanish Shake & Clean prášok na čistenie kobercov 650 g užívateľské rady: Skontrolujte stálosť farieb tým, že vyzkoušíte prášok na menej viditelném mieste. V prípade znečistenie koberca hustými lebo olejnatými substancemi (napr . maslo, kečup) odstráňte zvyšky substancia pred vysáváním. Skontrolujte funkčnosť vysavače podľa jeho návode k použitie. Pre uchovanie zvyšku výrobku udržiavajte obal riadne uzavretý. Nepoužívajte v kombinácii: s vysavači s vodným filtrom, vodnými a šamponovými stroju lebo inými vysavači, ktoré k čistenie používajú vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Návod k použitie: 1. Pred použitím povysávajte koberec vysavačem. 2. Pred otevřením dobre zatřepte s balením. Napokon otočte a uplne odstráňte uzatvárací prúžok z dolný části balenie. 3. Třeste balením a naneste prášok na koberec. Nepoužívajte vodu! 4. Vetřete prášok Vanish do koberca pomocou kefy. 5. Nechajte pôsobiť prášok na koberci tak dlho, dokiaľ nebude koberec celkom suchý (približne 20 mín.). Zajistěte dobrú větratelnost miestnoti. V priebehu čistenie je možné chodiť po koberci. 6. Povysávajte zvyšky suchého prášku z koberca pomocou vysavače. Čas od času vyměňte vrecúško vysavače. Použite iba papierové sáčky. 7. Po použitie opatrne srolujte vrecúško ku nanovo zavíratelné glejaci páske. 8. Vo vzácných prípadoch môžu na koberci pozostávať po vysávanie biele stopy spôsobené přichycením prášku na usadené zvyšky škvŕn. Odporúčame odstrániť tieto usadeniny pomocou jemného kefy a následným vysáním. K odstránenie zvyškov nepoužívajte vodu!
  • Pokyny pre bezpečnej zachádzanie a předlékařskou prvý pomoc: Uchovávejte mimo dosahu detí a zvierat. Nevdechujte prach. Zamezte styku s kožou a očima. Pri zasažení očí okamžite dôkladne vypláchněte vodou a vyhledejte medicínsku pomoc. Pri požitie okamžite vyhledejte medicínsku pomoc a ukážte tento obal lebo označenie. Uchovávejte iba v pôvodným obalu. Pri styku s kožou okamžite omývejte veľkým množstvom vody a vyhledejte medicínsku pomoc pri přetrvávajícím podráždenie. V prípade inhalácia prachu odveďte postiženého na čerstvý vzduch, v prípade že sa postihnutý necíti dobre, ihneď vyhledejte medicínsku pomoc. Zloženie: menej než 5%: kyslíkovej bieliaci činidlo, aniontové povrchovo aktívny látky, parfum.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na čistenie
Hmotnosť: 0.656 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: