Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 2 Advanced DUO balenie 1 kg

Kód: 2334
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€16,39 €14,63 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

 

Pokračovacie mlieko Nutrilon 2 Advanced je špeciálne vyvinuté na podporu imunitného systému a normálneho vývoja bábätka. Patentovaná receptúra je inšpirovaná výskumom materského mlieka. Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon sú vyrábané z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov, ktoré zaručujú tú najvyššiu kvalitu. Nutrilon 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy, nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6. mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov, by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive či farmácii či odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a potrieb dojčaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutrilon, prvý hneď po mamičke*

Mlieko od mamičky je pre imunitu dojčiat to najlepšie. Pokračovacie mlieko Nutrilon 2 Advanced je špeciálne vyvinuté na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho bábätka. Patentovaná receptúra je inšpirovaná výskumom materského mlieka. Starostlivo vybrané zložky sú prispôsobené výživovým potrebám dojčiat.*

 

Nutrilon, prvý hneď po mamičke – Nutrilon je najpredávanější rad následných mliek na slovenskom trhu, dáta z Nielsen Slovakia a IQVIA Solutions, a.s., súhrnný objem za obdobie 9/2020 – 8/2021.

 

Nutrilon, prvý hneď po mamičke*

Benefity

 

 

 • Podpora imunity – vitamíny C a D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému,
 • zmes oligosacharidov – oligosacharid materského mlieka 3‘GL** a oligosacharidy GOS/FOS napodobňujúce funkciu oligosacharidov v materskom mlieku,
 • rozvoj mozgu – Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolénová)* prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy,
 • rast kostí – významný zdroj vitamínu D*, ktorý je dôležitý pre normálny rast a vývoj kostí.
* Všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a ALA (kyselinu alfa-linolénovú), podľa požiadaviek legislatívy.
** 3’GL - 3´galaktozyllaktóza prináša náš unikátny proces výroby.

 

 

Benefity

Rozumie materskému mlieku

Nutrilon sa venuje odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu bábätiek, už 50 rokov. Spoločnosť vkladá všetky znalosti do receptúr podporujúcich imunitný systém a vývoj vášho bábätka.

Rozumie materskému mlieku

Podpora rodičovstva

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Nutrilon rozumie nádherným aj ťažším momentom rodičovstva. Je tu pre vás.

Podpora rodičovstva

Príbeh Nutrilonu začína v prírode

Pokračovacie a batoľacie mlieka Nutrilon sú vyrábané z vysokokvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov, ktoré zaručujú tú najvyššiu kvalitu. Preto má naše mlieko tak príjemnú chuť.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode

Ekologické balenie pre vás

Krabica je…

 • z 95 % vyrobená z rastlinného recyklovaného materiálu,
 • 100 % recyklovatelná.
Továrne…
 • využívajú 100 % energiu z obnoviteľných zdrojov a zaväzujú sa k tomu, že 99 % odpadu neskončí na skládkach.

 

Ekologické balenie pre vás

Návod na prípravu

 

 1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
 2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.
 3. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka). Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte 10 sekúnd v zvislej polohe.
 4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

 

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie

 

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je určené.

100 ml Nutrilon 2 = 90 ml prevarenej vody + tri zarovnané odmerky = 281 kJ (67 kcal). Jedna zarovnaná odmerka = 4,9 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.

 

Odporúčané dávkovanie

Zloženie

Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slnečnicový, sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka) 8,6 %, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mliečne bielkoviny, chlorid draselný, citrónan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, chlorid cholínu, olej z Mortierella alpina, citrónan sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol, L-tryptofan, chlorid horečnatý, síran železnatý, síran zinočnatý, L-karnitin, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, síran meďnatý, thiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Spoločnosť Nutricia podporuje odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, následne zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami − zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: