Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 2 Advanced Good Night 800 g

Kód: 2910
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€14,90 €13,30 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku. Výrobok je určený na osobitnú výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Obsahuje vitamíny C a D - prispievajů k normálnej funkcii imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka pridaniu ryžovej múky je naša večerná fľaštička obzvlášť krémová a preto je vhodná ako posledná fľaštička na dobrú noc.

Obsahuje:

Zmes oligosacharidov GOS/FOS.

Živiny na podporu imunitného systému: vitamíny C a D - prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Omega 3 (ALA a DHA)

ALA (kyselina alfa-linolénová)

Všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D, DHA a ALA podľa požiadaviek legislatívy.

Bez palmového oleja.  

Pre zdravie dojčiat je dôležité dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania.

Dôkladne sa umyjú ruky a všetko náčinie, ktoré sa bude používať. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa prevarí a nechá v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo (pozrite tabulku) vody sa vleje do vysterilizovanej fľaše. Na dávkovanie sa použije priložená odmerka a prášok sa zarovná pomocou plastového pásika (vo vnútri obalu) na dosiahnutie presnej dávky. Prášok sa v odmerke nestláča. Do vody sa pridá zopovedajúce množstvo prášku. Ihneď po uzatvorení fľase ju vložte vertikálne medzi dlane a rolujte ju medzi nimi po dobu 5 sekúnd. Potom po dobu 20 sekúnd fľašu pretrepte, aby ste predišli tvorbe hrudiek. Teplota mliečnej zmesi sa overí kvapnutím na vnútornú stranu zápästia, obráťte fľaštičku hore dnom a ihneď podávajte.

  • Upozornenie: Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte. Obsah balenia sa má spotrebovať do 1 mesiaca po otvorení. Nevkladajte do obalu vlhkú odmerku. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, abyste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.
  • Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon Advanced 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odboníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavanie návodu na prípravu a uvedených odporúčaní. Odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku. Výrobok je určený na osobitnú výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Obsahuje vitamíny C a D - prispievajů k normálnej funkcii imunitného systému.

Vďaka pridaniu ryžovej múky je naša večerná fľaštička obzvlášť krémová a preto je vhodná ako posledná fľaštička na dobrú noc.

Obsahuje:

Zmes oligosacharidov GOS/FOS.

Živiny na podporu imunitného systému: vitamíny C a D - prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Omega 3 (ALA a DHA)

ALA (kyselina alfa-linolénová) prispieva k normálnému vývoju mozgu a nervovej sústavy.

Všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D, DHA a ALA podľa požiadaviek legislatívy.

Bez palmového oleja.

Dodatočné parametre

Kategória: Pokračovacie mlieko
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: