Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Finish Ultimate All in 1 Lemon Sparkle kapsle do myčky nádobí 100 ks

Kód: 3063
Neohodnotené
Značka: Finish
€16,90 €13,97 bez DPH
Skladem (7 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Finish Ultimate pre vždy dokonale čistý a lesklý riad od prvého použitia. Vďaka zloženiu ACTIVELIFT TECHNOLOGY účinne odstraňuje aj tie najodolnejšie zvyšky jedla až po 48 hodinách bez predchádzajúceho namáčania. Kapsula tiež chráni a udržiava čistotu skleneného riadu a príborov a zachováva ich lesk po každom umytí. Naša najúčinnejšia výkonná kapsula, ktorá obsahuje v priemere o 15 % menej chemických látok ako tablety Finish Power.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti výrobku Tekutý Powerball: dodáva žiarivý lesk. Gél: účinný odmasťovací gél, ktorý si poradí aj s tou najodolnejšou špinou. Prášok: predmáčací a drhnúci prášok na odstránenie prilepených zvyškov jedla. Technológia Activblu Technology™: zvyšuje účinok čistiaceho prostriedku Ultimate. Príjemná, svieža vôňa. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Dokáže si poradiť s pripálenými zvyškami jedla. Odstraňuje všetky nečistoty a mastnotu z riadu. Tekutá guľôčka Powerball. Technológia Activelift. Účinný aj pri nízkych teplotách. Super lesk. Chráni umývačku riadu. Riad bude dokonale čistý a poháre sa budú lesknúť. Bez obalov, biologicky rozložiteľný, 100 % vo vode rozpustný náter. Ako ho používať? Držte len suchými rukami. Netrhajte. Kapsulu nerozbaľujte, pretože sa po umytí úplne rozpustí. Vložte jednu kapsulu na jedno umytie do dávkovacej nádobky CARE. Kapsulu nevkladajte do nádobky na príbor. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte úsporný/eko alebo automatický program. Funkcia soli v kapsuliach funguje v mäkkej/stredne tvrdej a tvrdej vode do tvrdosti vody 26şe. Ak je voda veľmi tvrdá, pre lepší účinok pridajte soľ na zmäkčenie vody Finish. Aby ste zachovali kvalitu kapsúl Ultimate, vždy po použití balenie znovu uzavrite a skladujte mimo dosahu tepla a vlhkosti. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sušenia odporúčame používať pomôcku na oplachovanie v práčke Finish Rinse Aid. Tento obal je recyklovateľný, po úplnom vyprázdnení ho umiestnite do nádoby na separovaný odpad. Zloženie 15 - 30 % neiónové povrchovo aktívne látky; 5 - 15 % bieliace látky na báze kyslíka, polykarboxyláty, fosfonáty. Obsahuje enzýmy (subtilizín, amylázu) a vonné látky (GERNANIOL, LIMONEN). www.rbeuroinfo.com O značke Nikto nemá rád umývanie riadu. Preto sme v spolupráci s výrobcami umývačiek riadu už v roku 1953 vynašli umývacie prostriedky do umývačiek riadu. Sme posadnutí umývaním riadu, ktoré sprevádza náš každodenný život, preto neustále inovujeme, aby sme vám zakaždým poskytli tie najlepšie výsledky umývania riadu. Objavte silu kapsúl do umývačky riadu Finish! Poprední svetoví výrobcovia umývačiek riadu odporúčajú spoločnosť Finish. Bezpečnostné upozornenie UPOZORNENIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku po ruke pre lekársku pomoc. Obsahuje subtilizín. Môže spôsobiť alergickú reakciu. V PRÍPADE VSTREKNUTIA DO OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. V prípade potreby odstráňte kontaktné šošovky, ak je to ľahko možné. Pokračujte vo výplachu. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc. Pri zasiahnutí pokožky: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky do umývačky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: