Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Cillit Bang spray žiadna pleseň 750 ml

Kód: 3710
Neohodnotené
Značka: Cillit
€3 €2,48 bez DPH
Skladem (8 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Cillit Bang odstraňovač čiernej plesne čistiaci a dezinfekčný prípravok v spreji, ktorý rýchlo zničí všetku pleseň a to predovšetkým vďaka svojmu účinnému Turbo Power zloženiu. Nie je potrebné silné drhnutie. Ideálne na použitie vo vlhkých priestoroch a miestach s častým výskytom plesne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodné na: keramický kuchynský drez, pracovné plochy, vane, umývadlá, záchodové misy, kuchynské digestory, sporáky, kuchynské skrinky (okrem drevených), dvere chladničiek, sprchové kúty a závesy/zásteny (okrem potlačených), odpadkové koše, chróm, odtoky a umývadiel, škáry na stenách obložených obkladačkami. 10 x účinnejší v odstránení plesní v porovnaní s prípravkom Cillit Bang Power Cleaner a vodný kameň a nečistoty po 10 minútach od aplikácie.

Vlastnosti odstraňovača plesne CILLIT BANG

 • Odstraňovač čiernej plesne
 • Vhodný na umývadlá a drezy, škárovacie hmoty, vane, nerezové batérie, dlažbu aj sklo
 • Výkonná formula s bielidlom
 • Ošetrené miesta zároveň dezinfikuje
 • Viditeľné výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd
 • Objem 750 ml

Nepoužívajte prípravok na nasledujúcich povrchoch: odevy, textilné materiály, koberce, drevo, guma, vinyl, lakované povrchy a tapety, mramor, žula, hliník. mosadz alebo meď. V prípade kontaktu s týmito kovmi okamžite opláchnite vodou. Dlhší kontakt s kovom, starým porcelánom a laminovaným plastom môže spôsobiť zmenu farby. Pred použitím vždy vyskúšajte na nenápadnom mieste na overenie znášanlivosti s povrchom.

Návod na použitie odstraňovača plesne CILLIT BANG:

 • Pred použitím vždy otestujte znášanlivosť povrchu na skrytom mieste. Dodržujte bezpečnostné pravidlá výrobcu uvedené na obale.
 • Otočte hubičku uzáveru do pozície "on"
 • Držte sprej vo zvislej polohe, cca 20 cm od čisteného povrchu
 • Nastriekajte na povrch a nechajte krátko pôsobiť (max. 5 min)
 • Opláchnite vodou
 • Zotrite vlhkou handričkou alebo hubkou
 • Používajte ochranné rukavice. Zloženie odstraňovača plesne CILLIT BANG:

Dezinfekčná látka, chlórnan sodný 2,6 g/100 g. Menej ako 5% bieliace činidlá na báze chlóru, neiónové povrchovo aktívne látky, parfum.

Upozornenie BIOCID:

Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

Obsah nebezpečných látok

Chlórnan sodný, hydroxid sodný

EUH206 Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). H290 Môže byť korozívna pre kovy. H315 Dráždi kožu. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P264 Po manipulácii dôkladne umyte všetky zasiahnuté časti tela, napríklad ruky P302+P352 PRI STYKU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. P332+P313 Pri podráždení pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. P337+P313 Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. P501 Odstráňte obsah/obal podľa inštrukcií na výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: