Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Vanish Oxi Action Liquid Pink na škvrny 3 l

Kód: 3613
Neohodnotené
Značka: Vanish
€12,90 €10,66 bez DPH
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish In-Wash predstavuje rýchly a účinný spôsob udržovania odevov i iných látok čistých a zároveň zachováva ich sviežu vôňu. Pôsobí nebiologicky a veľmi silne na škvrny, ktoré niektoré čistiace prostriedky nemusia zvládať, uvoľňuje nečistôty a špinu hneď na prvýkrát, dokonca aj pri nízkych teplotách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto praktická fľaša sa ľahko prenáša, takže tekutý Vanish In-Wash je vhodný na použitie s bežným pracím práškom alebo gélom. A pretože je rovnako účinný pri použití na hodváb, vlnu a farebnú bielizeň, môžete si byť istí, že bielizeň celej rodiny bude vždy úplne čistá a voňavá hneď na prvýkrát. Tekutý Vanish In-Wash je veľmi ľahko použiteľný a odstraňuje škvrny od čokolády i kávy, ale poradí si aj s dlho zaschnutými škvrnami od trávy, blata alebo krvi. Na každodenné škvrny nalejte do misky 100 ml prostriedku na prací prášok do priehradky zásobníka alebo priamo do bubna práčky a okamžite zapnite prací cyklus. V prípade odolnejších škvŕn sa dá tekutý Vanish použiť aj na predčistenie odevov: na škvrnu stčí jednoducho naliať 5 ml prostriedku Vanish, nechať ho pôsobiť až 5 minút a zaistiť, aby na látke nezaschol – a potom časť odevu alebo tkaniny vyprať bežným spôsobom. Mastnota na lakťoch – vyriešená. Upozornenie: Pri požití zdraviu škodlivé. Dráždi pokožku. Riziko vážneho poškodenia zraku. Rady pre bezpečné používanie a prvú pomoc: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. Uchovávajte obal suchý. Po kontakte s pokožkou ihneď opláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na čistenie
Hmotnosť: 3.52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: