Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Tommee Tippee kôš Sangenic Tec + 4 kazety s citrńovou vôňou

Kód: 3116
Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
€35 €28,93 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nový, ekologickejší dizajnový kôš na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98% z recyklovaného a recyklovateľného plastu. Výmenná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100% recyklovateľnú PE fóliu GreenFILM™, vyrobenú z obnoviteľného zdroja - cukrovej trstiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nepriepustná fólia Greenfilm vo výmennej kazete obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá zničí 99% baktérií. Príjemná citrónová vôňa fólie prispieva k ochrane detskej izby pred zápachom. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie a s pomocou piestu je zatlačená do koša. Plienku do fólie zabalíte otáčaním mechanizmu pod vekom, kliknutie indikuje úplné zabalenie a pomáha vám tak šetriť spotrebu fólie.

Kôš sa stane nevyhnutnou súčasťou vašej domácnosti po celú dobu, keď vaše dieťa používa plienky. Nemusíte sa obávať zápachu v miestnosti, kde je kôš umiestnený, ani toho, že sa do skúmania použitých plienok pustí vaše zvedavé batoľa či domáci maznáčik. Kôš preto môžete mať s pokojným srdcom umiestnený vedľa prebaľovacieho pultu v detskej izbe, aby bol počas prebaľovania vždy po ruke. V prípade, že je dieťa choré, nemusíte mať obavy zo šírenia baktérií z použitých plienok na ostatných členov rodiny.

Vlastnosti:

  • Špičkový dizajn koša skvele doplní váš moderný interiér.
  • Kapacita jednej kazety je až 84 plienok (veľ. 5-9 kg), pri spotrebe 3 plienok denne tak jedna kazeta vydrží až jeden mesiac používania.
  • Vďaka tomu, že kôš pojme cca 30 plienok, nie je potrebné ho často vynášať a ušetríte tak veľa ciest k smetiaku.
  • Výhodná sada obsahuje kôš a šesť výmenných kaziet s fóliou GREENFILM™. Náhradné výmenné kazety sa predávajú aj samostatne.
  • Rozmery koša bez veka: Š 28 cm x H 25 cm x V 36 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: