Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

ROUNDUP KLASIK PRO 1 l

Kód: 4244
Neohodnotené
Značka: Roundup
€11,69 €9,66 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Herbicídny prípravok Roundup Klasik likviduje množstvo druhov jednoročnej i viacročnej buriny. Rozrieďte ho vodou tak, aby účinne pôsobil na konkrétnom type pôdy a proti danému druhu buriny. Nezabudnite pri tom dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá, používať ochranné pomôcky a pracovať s herbicídom iba pri bezvetrí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálne využitie

Neselektívny herbicídny prípravok aplikujte na listy najrôznejších druhov jednoročných i viacročných druhov buriny, ktoré spoľahlivo vyhubí. Roundup Klasik je určený do ovocných sadov (okrem broskýň), na ornú pôdu i do vinohradov.

Šitý na mieru

Kvapalný rozpustný koncentrát rozrieďte vodou. Prípravok sa najjednoduchšie aplikuje pomocou tlakového rozprašovača Gloria Prima 5, ktorý si však musíte dokúpiť. Presné dávkovanie a spôsob riedenia musíte prispôsobiť miestu a druhu buriny, kde chcete Roundup Klasik použiť.

Dôraz na bezpečnosť

Pri práci s prípravkom nezabudnite na ochranné rukavice, okuliare, resp. ochranný štít, a pracovný odev i obuv. Dôsledne dodržiavajte bezpečnostné pokyny, buďte opatrný a dbajte na to, aby ste prostriedok aplikovali iba pri bezveternom počasí.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na ochranu rastlín
Hmotnosť: 1.2 kg
Forma prostředku: postřikové
Určení: plevel
Typ: herbicidy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: