Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 1 Advanced 800 g

Kód: 2265
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€16,99 €15,17 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

 Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Materské mlieko je najvhodnejšou detskou stravou. Počiatočné mlieko Nutrilon by malo byť používané na odporúčanie lekára. Výrobok je totiž určený pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do doby zavedenia vhodných príkrmov. Spoločnosť Nutrilon vytvorila receptúru špecificky prispôsobenú výživovým potrebám vášho bábätka. Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek ako je stanovené, ani čokoľvek iného.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživovo kompletná receptúra*

Inšpirovaná vedeckými objavmi spoločnosť Nutrilon vytvorila receptúru špecificky prispôsobenú výživovým potrebám vášho dieťaťa. Výživovo kompletná receptúra Nutrilon 1 Advanced je vyvinutá na základe 50 rokov výskumu výživy v ranom veku.

* Ako to vyžadujú právne předpisy pre počiatočnú dojčenskú výživu.

Výživovo kompletná receptúra*

Výskum výživy v ranom veku

Spoločnosť má tím vedcov, ktorý sa venuje výskumu výživy v ranom veku už viac ako 50 rokov, aby porozumeli tomu, ako najlepšie podporiť vývoj dieťaťa.


Výskum výživy v ranom veku

Podpora rodičovstva

Začiatok života vášho bábätka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Nutrilon rozumie nádherným aj ťažším momentom rodičovstva. Je tu pre vás.

Podpora rodičovstva

Praktické balenie pre vás

 

  • Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím,
  • zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním,
  • navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď bábätko držíte v druhej,
  • odmerka pre správne dávkovanie s úchytkou pre jej uloženie.

 

Praktické balenie pre vás

Návod na prípravu

  1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
  2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.
  3. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka). Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte 10 sekúnd v zvislej polohe.
  4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.
Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je určené.

100 ml Nutrilon 1 = 90 ml prevarenej vody + tri zarovnané odmerky = 285 kJ (68 kcal). Jedna zarovnaná odmerka = 4,7 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.

Odporúčané dávkovanie

Zloženie

Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slnečnicový), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), mliečne bielkoviny, fruktooligosacharidy, rybí olej, citrónan draselný, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid horečnatý, chlorid cholínu, fosforečnan vápenatý, citrónan sodný, chlorid draselný, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, eumlgátor (sójový lecitín), inositol, L-tryptofan, L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinočnatý/, L-karnitín, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, nikotínamid, síran meďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, thiamín hydrochlorid, ryboflavín, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, seleničitan sodný, síran mangánatý, cholekalciferol, D-biotín/D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon 1 Advanced počiatočné mlieko by sa malo používať len na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo v starostlivosti o matku a dieťa. Výrobok je určený na výživu dojčiat od narodenia, ak ich nie je možné dojčiť. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do obdobia zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedených odporúčaní. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, následne zlikvidujte. Nezohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je určené, ani čokoľvek iného. Dohliadnite na hygienu prvých zúbkov. Pre zdravie kojencov je dôležité dodržovať návod na prípravu a uvedené odporúčania. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte. Uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max 25 °C, nie v chladničke). Balené v ochrannej atmosfére.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: