Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

BEBA 5 OptiPro 6 x 600 g

Kód: 3953
Neohodnotené
Značka: Beba
€74,90 €66,88 bez DPH
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

BEBA OPTIPRO® je obľúbená detská mliečna výživa všetkých spokojných batoliat.

Detailné informácie

Podrobný popis

BEBA OPTIPRO® obsahuje :

 • OPTIPRO® - je špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku. Množstvo bielkovín optimalizujeme tak, aby zodpovedalo potrebám príslušného veku dieťaťa. Nadbytok bielkovín môže mať pre dieťa negatívny vplyv.
 • Podpora imunity - vitamíny A,C,D, sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému. 
 • Minerálne látky - železo a vápnik

Bez palmového oleja.  Balenie v krabici je šetrné k prírode, vďaka 100% recyklovateľnému obalu a recyklovateľnej odmerke vo vnútri balenia, ktorá je vyrobená z bioplastu z obnoviteľných zdrojov.

Dlhoročný výskum materského mlieka nám umožňuje neustále zlepšovať receptúry BEBA, zároveň však kladieme veľký dôraz aj na starostlivosť o našu planétu. Inšpiráciu sme našli v prírode, dojčenské mlieka vyrábame podľa vzoru materského mlieka podľa moderných vedeckých poznatkov a postupov. Vďaka tomu sme ako prvý výrobca dokázali pridať do dojčenskej výživy oligosacharidy štruktúrou podobné tým v materskom mlieku.

Dávkovanie:

Postup prípravy:

 • Pred prípravou výživy si dôkladne umyte ruky.
 • Hrnček dôkladne vymyte.
 • Pitnú vodu prevárajte päť minút, nechajte ochladiť.
 • Polovicu prevarenej vody (pozri tabuľku) ochladenej asi na 40 °C, vlejte do hrnčeka. Teplota vody nad 45 °C baktérie mliečneho kvasenia ničí.
 • Priloženou odmerkou odoberte prášok (pozri tabuľku) a vsypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný!
 • Dôkladne zamiešajte.
 • Doplňte hrnček prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku).
 • Ešte raz dobre zamiešajte, aby sa prášok úplne rozpustil.
 • Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy.
 • Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu pri izbovej teplote

Zloženie:

Plnotučné MLIEKO, odtučnené MLIEKO, LAKTÓZA, rastlinné oleje (repkový nízkoerukový, slnečnicový s vyšším podielom kyseliny olejovej, slnečnicový), sušený výrobok MLIEČNEJ SRVÁTKY, minerálne látky (uhličitan vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný), emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), regulátory kyslosti (draselné soli kyseliny ortofosforečnej), vitamíny (L-askorban sodný, riboflavín, retinylacetát, cholekalciferol, kyanokobalamín)

Obsahuje: MLIEKO a SÓJU

Upozornenie:

Pri príprave používajte iba k baleniu priloženú odmerku. Dodržujte návod na prípravu. Pripravte vždy len jednu dávku a kŕmte ihneď po príprave. Neuschovávajte nedojedené porcie. Pri príprave stravy možno používať iba prevarenú pitnú vodu. Vaše dieťa môže ochorieť z neprevarenej vody, zo znečistenej nádoby na kŕmenie, ale i z nesprávne nariedenej mliečnej výživy. Po skončení prípravy stravy obal dôkladne uzavrite a uschovajte v suchu pri izbovej teplote. Nenechajte dieťa bez dohľadu, inak sa môže stať, že vdýchne výživu a dôjde k zaduseniu. Nestlé BEBA OPTIPRO® 5 je mliečna výživa určená pre malé deti od 24 mesiacov. Nie je určená ako výživa pre dojčatá do 12 mesiacov. Potravina by mala byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.

Dodatočné parametre

Kategória: Batolecí mléko
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: