Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Sunar 1 Premium 6 x 700 g

Kód: 3517
Neohodnotené
Značka: Sunar
€97,50 €87,05 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sunar Premium 1 je vyvinutý podľa vzoru materského mlieka a vychádza z viac ako 80 rokov výskumu. Unikátna receptúra ​​obsahuje exkluzívnu kombináciu živín prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku a je bez palmového oleja. Sunar Premium sa vyrába z plnotučného mlieka, ktoré zaručuje lahodnú chuť. Preto ho deti veľmi dobre prijímajú. Sunar Premium 1 je vhodný pre deti od narodenia do ukončeného 6. mesiaca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sunar Premium 1 6 x 700 g

Premiová počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku

Toto dojčenské mlieko je určené na výživu dojčiat od ich narodenia až do ukončeného šiesteho mesiaca života. Sunar je ideálnym riešením v prípade, keď už nemôžete dojčiť. Zloženie je inšpirované materským mliekom a jeho príprava je rýchla a jednoduchá. Mlieko je dobre rozpustné, nerobí hrudky.
Premiová počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku

Originálna receptúra ​​vychádza z viac ako 80 rokov výskumu

Výsledkom viac ako 80 rokov výskumu je exkluzívna kombinácia živín, ktoré sú prirodzene obsiahnuté aj v materskom mlieku. Bez pridaného cukru a bez palmového oleja. Jediným zdrojom cukru je laktóza. Mlieko je ľahko stráviteľné a vďaka receptu s plnotučným mliekom veľmi chutné. Doslova ako stvorené pre spokojné bruško vášho malého bábätka.
Originálna receptúra ​​vychádza z viac ako 80 rokov výskumu

Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie

Sunar Premium sa vyrába z plnotučného mlieka, ktoré obsahuje mliečny tuk. Mliečny tuk je jednou z najdôležitejších prirodzene sa vyskytujúcich zložiek v materskom mlieku. Práve tu sa vyskytuje v podobe guličiek obalených membránou (MFGM), ktorá sa vyznačuje predovšetkým tým, že je bohatá na nepostrádateľné esenciálne bioaktívne látky. Mliečny tuk sa podieľa na imunite, na vývoji mozgu a na poznávacích funkciách.
Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie

Nové praktické balenie uľahčí mamičkám život

Sunar Premium je teraz k dostaniu v novom praktickom balení. Znovuuzatvárateľná dóza vám uľahčí skladovanie aj prípravu mlieka, ktorú teraz zvládnete aj jednou rukou. Súčasťou balenia je praktická odmerka a hrana na zarovnanie prášku. Po príprave mlieka môžete odmerku uložiť do držiaka vo viečku a všetko tak kompaktne uzavrieť.
Nové praktické balenie uľahčí mamičkám život

Moderné technológie výroby a prísna kontrola kvality

Hlavnou ingredienciou dojčenského mlieka je čerstvé plnotučné mlieko od kráv zo zelených švédskych pastvín, ktoré patria do dvoch biosférických rezervácií UNESCO.

Čerstvé kravské mlieko od známeho farmára je ihneď spracované v novom modernom výrobnom závode spĺňajúcom najvyššie požiadavky na kvalitu a čistotu.

Moderné technológie výroby a prísna kontrola kvality
Sunar Premium 1 6 x 700 g

Dodatočné parametre

Kategória: Počiatočné mlieko
Hmotnosť: 4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: