Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Sunar 1 complex 6 x 600 g

Kód: 3499
Neohodnotené
Značka: Sunar
€62,82 €56,09 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvé náhradné dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia do ukončeného 6. mesiaca života.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac ako 80 rokov výskumu

Výsledkom niekoľkoročného výskumu je unikátne zloženie, ktoré vychádza z materského mlieka. Vďaka tomu má väčší obsah dôležitých živín, ako kravské mlieko. Obsah bielkovín je regulovaný, takže nedochádza k zaťažovaniu obličiek. Mlieko neobsahuje cukry a palmový olej. Má lahodnú mliečnu chuť, ktorú si vaše malé batoľa doslova zamiluje.
Viac ako 80 rokov výskumu

Receptúra ​​inšpirovaná materským mliekom

Výsledkom je exkluzívna kombinácia živín, ktoré sú prirodzene obsiahnuté aj v materskom mlieku. Bez pridaného cukru a bez palmového oleja. Jediným zdrojom cukru je laktóza. Mliečny tuk je zárukou lahodnej chuti. Mlieko je dobre  stráviteľné. Doslova ako stvorené pre spokojné bruško vášho malého bábätka.
Receptúra ​​inšpirovaná materským mliekom

Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Je jednou z najdôležitejších prirodzene sa vyskytujúcich zložiek v materskom mlieku. Práve tu sa vyskytuje v podobe guľôčok obalených membránou (MFGM), ktorá sa vyznačuje predovšetkým tým, že je bohatá na nepostrádateľné esenciálne bioaktívne látky. Mliečny tuk sa podieľa na imunite, na vývoji mozgu a na poznávacích funkciách.
Mliečny tuk dodáva nielen lahodnú chuť

Moderná technológia výroby a prísna kontrola kvality

Hlavnou ingredienciou dojčenského mlieka je čerstvé farmárske mlieko a smotana od kráv zo zelených švédskych pastvín, ktoré patria do dvoch biosférických rezervácií UNESCO.
Čerstvé kravské mlieko od známeho farmára je ihneď spracované v novom modernom výrobnom závode spĺňajúcim najvyššie požiadavky na kvalitu a čistotu.
Moderná technológia výroby a prísna kontrola kvality
 

Dodatočné parametre

Kategória: Počiatočné mlieko
Hmotnosť: 4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: