Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Kód: 2529
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€79,99 €71,42 bez DPH €20 / 1 ks
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Minimální expirace 9.9.2024

  Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK, pokračovacie dojčenské mlieko, je pokročilá patentovaná receptúra s vysoko kvalitným mliečnym tukom, ktorý dodáva mlieku plnú lahodnú chuť. A deťom chutí! Navyše je zloženie obohatené o prebiotiká GOS/FOS a živiny na podporu imunity vášho bábätka. Receptúra je bez palmového oleja. Vhodné pre dojčatá od ukončeného šiesteho mesiaca do jedného roku.

Detailné informácie

Podrobný popis

To najlepšie od Nutrilonu, čo môžu nároční rodičia dopriať svojmu bábätku – jedinečné pokračovacie dojčenské mlieko s krémovou chuťou a receptúrou na podporu imunitného systému*. Bez palmového oleja. V novom plne recyklovateľnom obale, ktorý zaistí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom.

* Podľa požiadaviek legislatívy pre všetky pokračovacie dojčenské mlieka. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

To najcennejšie, čo máme

Prečo vybrať Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK?

 • pokročilá patentovaná receptúra,
 • bez palmového oleja,
 • vysoko kvalitný mliečny tuk, ktorý dodáva krémovo mliečnu chuť,
 • prebiotiká GOS/FOS,
 • vitamíny C* a D*,
 • prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému*,
 • praktické balenie a plne recyklovateľné. 

 

2 Je vhodné pre deti od ukončeného šiesteho mesiaca, ktoré nemôžu byť dojčené, v kombinácii so zavádzaním príkrmov.

 

Prečo vybrať Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK?

Pokročilá receptúra

 

Receptúra ​​obsahuje látky dôležité pre vaše bábätko – oligosacharid materského mlieka 2'FL (2'fukosyllaktóza) a ďalej HMO 3'GL1 a aj prebiotiká GOS/FOS. Zloženie je obohatené o vysoko kvalitný mliečny tuk, ktorý dodáva mlieku plnú lahodnú chuť. Obsahuje aj živiny na podporu imunitného systému* – vitamíny C a D* a ďalej aj omega-3 (ALA a DHA) a omega-6 (ARA).

* Podľa požiadaviek legislatívy pre všetky pokračovacie dojčenské mlieka. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Pokročilá receptúra

Benefity

 

 • Vitamíny C a D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Vysoko kvalitný mliečny tuk dodáva mlieku plnú lahodnú chuť.
 • Oligosacharid materského mlieka 2'FL, HMO 3'GL1 a aj prebiotiká GOS/FOS.
 • omega-3 ALA (kyselina alfalínolenová)* prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.

 

Benefity

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Už 50 rokov sa spoločnosť venuje odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Ak chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka, zohráva výživa dôležitú úlohu. Nutrilon vás podporuje v hľadaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Nutrilon myslí na prírodu

 

 • Balenie je šetrné k prírode, plne recyklovateľné.
 • Pri výrobe obalu je používaných až o 50 % menej plastu (v porovnaní s predchádzajúcim balením).
 • Továrne pri výrobe využívajú 100 % energie z obnoviteľných zdrojov.

 

Nutrilon myslí na prírodu

Praktické balenie pre vás

 

 1. Trojitý bezpečnostný pásik pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti mliečneho prášku pred prvým otvorením.
 2. Poistka na viečku chráni obsah pred vysypaním a kontamináciou.
 3. Špeciálne miesto pre odmerku, aby nebola v kontakte s mliečnym práškom.
 4. Miesto na zarovnanie odmerky.

 

Praktické balenie pre vás

Návod na prípravu

 

 1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane obalu) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
 2. Na dávkovanie používajte vždy priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika v prednej časti viečka.
 3. Do fľaše s vodou pridajte odpovedajúce množstvo prášku (pozri tabuľku na zadnej strane obalu). Ihneď po uzavretí fľaše ju dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.
 4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

 

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, než je stanovené.

100 mililitrov Nutrilon 2 Profutura DuobiotikTM = 90 mililitrov prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 285 kJ (68 kcal). 1 zarovnaná odmerka = 4,8 gramov sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku z výrobku.

Odporúčané dávkovanie

Zloženie

Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, slnečnicový, kokosový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej), bezvodý mliečny tuk (z mlieka) 10.8 %, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8,4 %, koncentrát srovátkovej bielkoviny (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, srovátková bielkovina (z mlieka), 2 ́fukosyllaktóza, chlorid draselný, citrónan draselný, olej z Mortierella alpina, chlorid cholinu, citrónan sodný, kyselina L-askorbová, hydrogénfosforečnan horečnatý, emulgátor (sójový lecitín), chlorid sodný, chlorid horečnatý, taurín, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitín, síran zinočnatý, cytidín 5’-monofosfát, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná soľ inosín 5‘-monofosfátu, DL-α-tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, sodná soľ guanosín 5‘-monofosfátu, síran meďnatý, retinylpalmitát, riboflavin, thiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, retinylacetát, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Potravina pre zvláštnu výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy, nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov, by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa v závislosti od individuálneho rastu a rozvojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dodržiavať návod na prípravu a uvedené odporúčania. Podporujeme odporúčania WHO – plné dojčenie v prvých šiestich mesiacoch veku a pokračovanie až do dvoch rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

 

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek, než je stanovené, ani čokoľvek iné. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami – zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Pravidelne sa starajte o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzavrite a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

* Podľa požiadaviek legislatívy pre všetky pokračovacie dojčenské mlieka. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
1 HMO (oligosacharid materského mlieka) 3'GL (3' galaktosyllaktóza) pochádza z unikátneho procesu Nutrilonu.
2 Je vhodné pre deti od ukončeného šiesteho mesiaca, ktoré nemôžu byť dojčené, v kombinácii so zavádzaním príkrmov. 2'FL (2'fukosyllaktóza).
ARA = kyselina arachidónová.
DHA = kyselina dokosahexaenová.

Dodatočné parametre

Kategória: Pokračovacie mlieko
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: