Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Kód: 2286
Neohodnotené
Značka: Nutrilon
€21,39 €19,10 bez DPH
Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK je počiatočné dojčenské mlieko špeciálne vyvinuté pre bábätká, ktoré sú prikrmované alebo nemôžu byť dojčené vôbec. Receptúra je bez palmového oleja. Vhodné pre dojčatá od narodenia do šiestich mesiacov.

Minimálna expirácia 3.5.2025

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutrilon je tu pre vás v otázkach výživy a rodičovstva

Výživovo kompletná receptúra* pre bábätká od narodenia do šiestich mesiacov. Bez palmového oleja. V novom plne recyklovateľnom obale, ktorý zaistí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom.

Nutrilon je tu pre vás v otázkach výživy a rodičovstva

Výživovo kompletná receptúra*

 

 • inšpirované výskumom výživy v ranom veku,
 • bez palmového oleja,
 • praktické balenie a plne recyklovateľné.

 

*Ako požadujú právne predpisy pre počiatočnú dojčenskú výživu.

 

Výživovo kompletná receptúra*

Inšpirované výskumom výživy v ranom veku

Počiatok života vášho dieťatka je výnimočným obdobím. Chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka a výživa zohráva dôležitú úlohu. Výživovo kompletná receptúra* obsahuje laktózu, ktorá je jediným zdrojom cukru, a ďalej aj omega-3 (DHA)**.

** Obsahuje DHA (ako požadujú právne predpisy pre všetku dojčenskú výživu).

Inšpirované výskumom výživy v ranom veku

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Už 50 rokov sa spoločnosť venuje odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Ak chcete vytvoriť pevný základ pre budúcnosť vášho bábätka, zohráva výživa dôležitú úlohu. Nutrilon vás podporuje v hľadaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.

50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Nutrilon myslí na prírodu

 

 

 • Balenie, ktoré je ekologické, plne recyklovateľné.
 • Továrne pri výrobe využívajú 100 % energie z obnoviteľných zdrojov.

 

 

Nutrilon myslí na prírodu

Praktické balenie pre vás

 

 1. Trojitý bezpečnostný pásik pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti mliečneho prášku pred prvým otvorením.
 2. Poistka na viečku chráni obsah pred vysypaním a kontamináciou.
 3. Špeciálne miesto pre odmerku, aby nebola v kontakte s mliečnym práškom.
 4. Miesto na zarovnanie odmerky.

 

Praktické balenie pre vás

Návod na prípravu

 

 1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na zadnej strane obalu) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
 2. Na dávkovanie používajte vždy priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika v prednej časti viečka.
 3. Do fľaše s vodou pridajte odpovedajúce množstvo prášku (pozri tabuľku na zadnej strane obalu). Ihneď po uzavretí fľaše ju dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.
 4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

 

Návod na prípravu

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, než je stanovené.

100 mililitrov Nutrilon 1 Profutura DuobiotikTM = 90 mililitrov prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 276 kJ (66 kcal). 1 zarovnaná odmerka = 4,6 gramov sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku z výrobku.

Odporúčané dávkovanie

Zloženie

Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srovátka (z mlieka), bezvodý mliečný tuk (z mlieka), rastlinné oleje (repkový, slnečnicový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), galaktooligo- sacharidy (z mlieka), koncentrát srovátkovej bielkoviny (z mlieka), srovátková bielkovina (z mlieka), 2 ́fukosyllaktóza, fruktooligosacharidy, rybí olej, fosforečnan vápenatý, olej z Mortierella alpina, chlorid draselný, citrónan sodný, chlorid cholínu, citrónan draselný, kyselina L-askorbová, chlorid horečnatý, emulgátor (sójový lecitín), inositol, taurín, síran železnatý, L-karnitín, L-askorban sodný, síran zinočnatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná soľ uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5‘-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, D-pantothenát vápenatý sodná soľ inosín 5‘-monofosfátu, nikotínamid, L-tryptofan, uhličitan vápenatý, sodná soľ guanosín 5‘-monofosfátu, síran meďnatý, thiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, seleničitan sodný, síran mangánatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 1 počiatočné mlieko by malo byť používané na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Výrobok je určený pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť plne dojčené. Je vhodný na výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do doby zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Podporujeme odporúčania WHO – plné dojčenie v prvých šiestich mesiacoch veku a pokračovanie až do dvoch rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Potravina pre zvláštnu výživu.

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek, než je stanovené, ani čokoľvek iné. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami – zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Pravidelne sa starajte o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzavrite a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: