Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kendamil 3 Kozie DHA+ 800 g

Kód: 77000210
Neohodnotené
Značka: Kendamil
€30,50 €27,23 bez DPH
Skladom (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodné pre výživu malých detí od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov.

Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať vaše dieťa. Kendamil kozie batoľacie mlieko 3 je určené na použitie od ukončeného 12. mesiaca veku malého dieťaťa. Kendamil kozie batoľacie mlieko 3 by malo tvoriť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.

Toto batoľacie mlieko dodá vášmu dieťatku všetko, čo potrebuje pre jeho prirodzený vývoj od 12. do 36. mesiaca. Ide o produkt, ktorého základ tvorí plnotučné kozie A2 mlieko, ktoré pochádza od kozičiek pasúcich sa v ekologicky čistej oblasti Lake District vo Veľkej Británii. Toto mlieko je pre vášho drobčeka stráviteľnejšie ako mlieko kravské, a je preto vhodné aj pre deti, ktoré majú citlivé bruška.

Kendamil Kozie batoľacie mlieko 3 obsahuje A2 kozie mlieko s prevahou A2 β-kazeínu, ktorý je pre človeka stráviteľnejší ako bežnejší A1 β-kazeín. V žalúdku vytvára mäkšiu hmotu, ktorá ľahšie prechádza zažívaním, a je preto vhodný aj pre bábätká s bruškami citlivými na kŕče a nadúvanie.

Kozie mlieko obsahuje viacero niektorých vitamínov a minerálov a až 6× viac prebiotických oligosacharidov ako mlieko kravské. Tiež jeho tukové guličky sú oproti kravskému mlieku menšie, čo opäť prispieva k jeho lepšej stráviteľnosti. Toto mlieko obsahuje aj väčšie množstvo takzvaných MCT tukov (oleje s jednoduchšou štruktúrou), ktoré bábätká rýchlejšie vstrebávajú a ktoré im poskytujú potrebnú energiu. V Kendamile Kozím batoľacom mlieku 3 naopak nehľadajte palmový olej ani rybí tuk, pretože omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (DHA) do neho získavame z morských rias. Napriek tomu, že obsahuje A2 kozie mlieko, alergiu na bielkovinu kravského mlieka nerieši.

Kendamil Kozie batoľacie mlieko 3 vyvinuli odborníci na detskú stravu v spoločnosti Kendal Nutricare, ktorá má v tejto oblasti bohaté skúsenosti a ktorá sa na výrobu detskej stravy špecializuje už viac ako 50 rokov.

A2 mlieko: Bielkoviny sa skladajú z dvoch základných zložiek: srvátky a kazeínu. Kazeínovú zložku tvorí rad β-kazeínov, medzi ktoré patrí aj A1 β-kazeín a A2 β-kazeín. Prakticky všetky bežne dostupné mlieka obsahujú zmes A1 a A2 β-kazeínov a môžu sa označovať ako A1. V prípade, že obsahujú iba A2 β-kazeín, označujú sa ako A2 mlieko. Toto mlieko produkujú výhradne zvieratá, ktoré od oboch rodičov zdedili A2 variant génu pre ?-kazeín a majú genotyp A2/A2. Toto mlieko je pre človeka lepšie stráviteľné. Kozy ich produkujú prirodzene.

Z plnotučného A2 kozieho mlieka
Bez palmového oleja
Bez rybieho oleja
Bez sóje
Bez GMO*
DHA je rastlinného pôvodu**
Vyšší obsah prebiotických oligosacharidov****
* Certifikované. Geneticky modifikované zložky/suroviny (podľa legislatívy) neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých je mlieko získavané.
** DHA (kyselina dokosahexaenová) získaná z oleja z mikroriasy Schizochytrium sp. a podľa požiadaviek legislatívy všetky počiatočné mlieka obsahujú DHA (kyselinu dokosahexaenovú).
*** Ako v kravskom mlieku.

Zloženie: Plnotučné kozie mlieko (236 g tekutého mlieka na 100 g prášku), demineralizovaná kozia bielkovina mliečnej srvátky v prášku (z mlieka), laktóza (z kravského mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, odkosený, kokosový, galakto-oligosacharidy (z kravského mlieka) 5,25 %, trifosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, citronan vápenatý, fosforečnan vápenatý, hydroxid draselný, askorbát sodný, kyselina dochosahexaenová (kyselina dokosahexaenová). monofosfát, sodná soľ Uridín-5´-monofosfátu, Adenosín-5´-monofosfát, sodná soľ Inosin -5´-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5´-monofosfátu), síran železnatý, kyselina arachidonová (olej -karnitín, vitamín E, síran zinočnatý, niacín, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý, vitamín A, tiamín , riboflavín , vitamín B6, kyselina listová, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K B12. Alergény sú vyznačené tučným písmom. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Príprava

Ťahaním odstráňte ochranný klip/poistku a ihneď ho bezpečne, mimo dosahu detí, zlikvidujte. Nepoužívajte v prípade, že bol ochranný klip už skôr poškodený. Oboma rukami pridržte hornú časť plechovky, zatlačte oba palce pod viečko a ťahajte smerom nahor, aby ste otvorili viečko. Otvorte viečko, odmerka je pripevnená vo vnútri. Fóliové tesnenie otvoríte ťahaním za „jazýček“ smerom späť. Opatrne a bezpečne odstráňte fóliu, tú potom zlikvidujte.

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov…

Dodatočné parametre

Kategória: Detská výživa
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: