Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kaapa Health Reishi Mushroom Tincture 30 ml

Kód: 2211
Neohodnotené
Značka: Kaapa health
€23 €20,54 bez DPH
Skladem (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Potrebujete zklidnit pocuchané nervy alebo prechádzate náročným obdobím plným stresu? Skúste to s Reishi – “božskou hubou nesmrteľnosti”, ktorá podporovala psychickú pohodu, a vôbec celkové zdravie ľudí už vo starodávnej Číne. Every z najpopulárnejších funkčných hub planety sa používa pre svoju výtečnú schopnosť harmonizovať nervovú sústavu i jako prostriedok svedčiaci o dobrej imunite.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

POPIS
O prípravku Reishi

Je úplne možné, že Reishi (Ganoderma lucidum) česky lesklokorka je najobľúbenejšia funkčná huba na našej planéte. Má zvláštní postavení v západnej i čínskej medicíne. Je to hlavne pre svoje adaptogénne vlastnosti, je úctyhodným a dôveryhodným podporovateľom imunity i jako regulátor krvného tlaku a je neuveriteľný pri redukcii zápalu.

Zlepšujte a podporujete kvalitu spanku
Podporuje imunitu
Zmírňuje stres
Redukuje zanety
Naše Reishi pestujeme vonku na našej farme v Karjalohja vo Finsku. Tím je zaistený, že používame plodnicu najvyššej kvality. Na jar naočkujeme březové kulatiny a nasledujúci rok reishi kolonizuje kulatiny a plody. Používame fínske kmene, ktoré boli testované na vysokú kvalitu. V súčasnej dobe pěstujeme 10 různých kmenů a kombinujeme per extract z Reishi nejvyšší lékařské kvality.

O našom extra pomere sušených Reishi 1:20. Tím je zaistené, že každá fľaša tekutého EXTRU je veľmi účinná so všetkými dôležitými liečivými zlúčeninami extrahovanými. Medzi zaujímavé zlúčeniny Reishi patrí:

triterpeny
beta-glukany
Zloženie: Extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum), z alkoholu (25% extrakt).

Obsah extraktu v 1 dávke (2ml): 1000 mg.

Dávkování Tinktury KÄÄPÄ Health sú unikátne extrakty z hub. Vždy začnite s menšími dávkami a postupne zvyšujte. Odporúčaná maximálna denná dávka každé 2 ml (1 ml = cca 26 kapek). Ideálne dávkujte 1 hodinu pred spaním. Vzhľadom k tomu, že sú naše silné výťažky, odporúčame každé tri mesiace týždňovej pauzy.

Berte na vedomie – toto tvrdenie si nemala byť interpretovaná ako zoznam lekárskych tvrdení.

Výrobca: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (zem Finsko)

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: