Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Finish Quantum All in 1 Lemon Kapsule do umývačky riadu 60 ks

Kód: 3644
Neohodnotené
Značka: Finish
€359 –96 %
[FRONT]QuantumAIO Lemon 60
€359 –96 % €12,49 €10,32 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Informácie o značke Podľa maloobchodných údajov spoločnosti Nielsen za celý predchádzajúci kalendárny rok je Finish v kategórii umývačiek riadu v EÚ (okrem Cypru, Fínska, Luxemburska a Malty) jednotkou v hodnote predaného tovaru. Ďalšie informácie Finish, Finish Ultimate a Powerball sú registrované ochranné známky spoločnosti Reckitt Benckiser. Príprava a použitie Návod na použitie: Uchopte iba suchými rukami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Neroztrhávajte ich. Kapsulu nerozbaľujte, pretože sa po umytí úplne rozpustí. Kapsulu nevyprázdňujte, keď je suchá. Kapsulu nevkladajte do nádoby na príbor. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete úsporný/eko alebo automatický program. Kapsulová funkcia soli je účinná v mäkkej/stredne tvrdej a tvrdej vode do tvrdosti 26°e (21°dH). Ak je voda veľmi tvrdá, pre lepší účinok pridajte soľ na zmäkčenie vody Finish. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sušenia odporúčame používať pomôcku na pláchanie Finish Rinse Aid. Úložisko Po použití ho uzamknite. Aby ste zachovali kvalitu kapsúl Quantum All in 1, po použití obal vždy znovu uzavrite a skladujte mimo dosahu tepla a vlhkosti. Varovania A.I.S.E. Úložné vrecko pevne zatvorte Neprehltnite. Ak výrobok náhodne prehltnete, urýchlene vyhľadajte lekársku pomoc Uchovávajte mimo dosahu detí Nedostávajte sa do kontaktu s. V prípade náhodného kontaktu s očami ich umyte veľkým množstvom vody. Dokončiť Quantum All in 1 Lemon Kapsule do umývačky riadu. VAROVANIE. Môže dráždiť pokožku. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku, aby ste sa mohli poradiť s lekárom. Pri rozliatí: umyte veľkým množstvom vody. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak je to vhodné, odstráňte kontaktné šošovky, ak je to ľahké. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Zložky 5-15 % neiónové povrchovo aktívne látky 5-15% bieliace prostriedky na báze kyslíka 5-15 % fosfonátov 5-15 % polykarboxylátov Enzýmy (subtilizín, amyláza) Obsahuje parfumy (geraniol, limonén)
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky do umývačky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: