Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

BEBA 3 Comfort HM-O 800 g

Kód: 3905
Neohodnotené
Značka: Beba
€21,16 €18,89 bez DPH
Skladem (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Unikátnu a klinicky overenú kombináciu látok obsahuje batoľacia mliečna výživa BEBA Comfort 3 HM-O. Vášmu dieťaťu zaistí potrebný prísun živín, vitamínov i minerálov a navyše obsahuje probiotické baktérie L. reuteri, ktoré sa postarajú o vyváženú mikroflóru. Svojim zložením sa výživa blíži materskému mlieku, je preto perfektnou voľbou. Poteší vás praktické balenie v hygienickej plechovke doplnené o priehľadné viečko a odmerku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiová kvalita

Batoľacia výživa BEBA Comfort 3 HM-O obsahuje jedinečnú a vyváženú kombináciu látok, ktoré predstavujú pre vaše dieťa ten najlepší prísun živín. Vďaka oligosacharidom 2'FL sa svojím zložením blíži materskému mlieku a probiotické baktérie L. reuteri sa starajú o spokojnou mikroflóru v brušku. Vitamíny A, C a D podporujú imunitný systém.
Prémiová kvalita

Spoľahlivé balenie

Produkt je dodávaný v praktickej plechovke, ktorá ochráni výživu pred vzduchom i vlhkosťou. Oceníte šikovné priehľadné viečko i odmerku.
Spoľahlivé balenie

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje mamičke aj dieťatku mnoho výhod. Je dôležité, aby počas dojčenia, bola vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre vaše dieťatko, požiadajte o radu vášho pediatra.

Dodatočné parametre

Kategória: Batolecí mléko
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: