Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

BEBA 2 Comfort HM-O 6 x 800 g

Kód: 3902
Neohodnotené
Značka: Beba
€126,93 €113,33 bez DPH
Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Následná dojčenská výživa BEBA Comfort 2 HM-O predstavuje ideálnu voľbu pri výbere umelého mlieka pre vaše dieťa. Jej zloženie je vyvinuté po vzoru mlieka materského a obsahuje tak jedinečnú kombináciu prospešných látok. Ide o jedinú dojčenskú výživu s oligosacharidmi 2'FL a probiotikami L. reuteri. Dieťa tak dostane nielen všetko potrebné, ale navyše bude mať spokojné bruško. Prémiová a 100% recyklovateľná plechovka, v ktorej je výživa balená, spĺňa hygienické zásady a je doplnená o priehľadné viečko a odmerku.

Detailné informácie

Podrobný popis

To najlepšie pre vaše dieťa

Dojčenská výživa BEBA Comfort 2 HM-O sa svojím zložením blíži materskému mlieku, zaisťuje tak dieťaťu ten najlepší prísun živín. Obsahuje oligosacharidy 2'FL, ktoré sú svojou štruktúrou podobné tým, ktoré obsahuje aj samotné materské mlieko. Súčasťou výživy je taktiež probiotická baktéria L. reuteri - tá napomáha tomu, aby malo bábätko vždy spokojné bruško. Nechýbajú ani minerály a vitamíny A, C, D na podporu imunity.
To najlepšie pre vaše dieťa

Balené v praktickej plechovke

Spoľahnite sa na maximálne hygienické balenie vďaka praktickej plechovke, ktorá dokonale tesní pred vzduchom a vlhkosťou. Obsahuje priehľadné viečko a šikovnú odmerku, ktorú nájdete v oddelenej časti. Plechovka je naviac 100% recyklovateľná.
Balené v praktickej plechovke

Okamžite pripravené

Aby vaše dieťatko neplakalo hladom, je príprava výživy jednoduchá a rýchla. Jednoducho prášok rozmiešate v dojčenskej vode ohriate na vhodnú teplotu a dieťaťu môžete mlieko okamžite podávať.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje mamičke aj dieťatku mnoho výhod. Je dôležité, aby počas dojčenia, bola vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre vaše dieťatko, požiadajte o radu vášho pediatra.

Dodatočné parametre

Kategória: Pokračovací mléko
Hmotnosť: 4.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: