Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

BEBA 1 Comfort HM-O 800 g

Kód: 3893
Tip
Neohodnotené
Značka: Beba
€17,30 €15,45 bez DPH
Skladem (6 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie vďaka počiatočnej dojčenskej výžive BEBA Comfort 1 HM-O, ktorá sa svojím zložením čo najviac približuje materskému mlieku. Obsahuje overenú kombináciu látok, ktoré dodajú dieťaťu potrebné živiny a minerály. Výživa obsahuje oligosacharidy podobné tým materským, probiotické baktérie aj vitamíny A, C a D. Výživa je balená v praktickej plechovke, ktorá poskytuje maximálne hygienické skladovanie aj jednoduchú prípravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dojčenské mlieko BEBA Comfort 1 HM-O obsahuje klinicky overenú kombináciu látok, ktoré sú pre vaše bábätko výživovo bohaté a prospešné. Obsahuje oligosacharidy 2'FL, ktoré sú svojou štruktúrou podobné tým v materskom mlieku, a probiotické baktérie L-reuteri, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí. Nechýba vitamíny A, C a D, keďže prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
Unikátna kombinácia látok

Praktické balenie

BEBA Comfort 1 HM-O je dodávaná v 100% recyklovateľnej plechovke, v ktorej je výživa dokonale chránená pred vzduchom a vlhkosťou. Priehľadné viečko vám navyše ihneď napovie, koľko prášku ešte zostáva. Súčasťou je aj odmerka, ktorú pre vyššiu hygienu nájdete v oddelenej časti plechovky.
Praktické balenie

Ľahká príprava

Výživu pripravíte jednoducho a rýchlo, vaše dieťa tak bude mať o chvíľku opäť plné bruško. Vystačíte si iba s dojčenskou vodou ohriatou na vhodnú teplotu, v ktorej prášok rozmiešate. Kompletný návod na prípravu nájdete na výrobku.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje mamičke aj dieťatku mnoho výhod. Je dôležité, aby počas dojčenia, bola vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre vaše dieťatko, požiadajte o radu vášho pediatra.

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: