Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kendamil BIO Nature následné mlieko 2 6x800g

Kód: 1590
Neohodnotené
Značka: Kendamil
ZADARMOZADARMO
bio 2
€149 €133,04 bez DPH €24,83 / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Prémiové organické plnotučné mlieko je poctivo vyrobené z plnotučného kravského mlieka, priamo z rozľahlých anglických pastvín, z nedotknutej prírody chránenej krajinnej oblasti Lake District. Všetky kravy sa tu chovajú formou "grass feeding", čiže voľne sa pasúce na lúkach. Na životné podmienky zvierat a bezpečnosť potravín dohliada organizácia Red Tractor, pod ktorú spadá najväčší britský systém štandardov potravín. Mlieko Kendamil je vhodné pre prirodzený vývoj vášho dieťatka. Obsahuje len starostlivo vybrané zložky a menej rastlinných olejov. Neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO a prebiotiká. Receptúra dojčenských a batoľacích mliek sa vďaka tomu blíži panenskej prírode práve obsahom kvalitného plnotučného mlieka. Kendamil 2 BIO je vhodný pre dojčatá od ukončeného 6. mes. do 12. mes.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plnotučné kravské mlieko z rozľahlých anglických pastvín

Všetky organické farmy z radov dodávateľov musia splniť prísne nariadenia organizácie Red Tractor dozerajúcej na životné podmienky zvierat a bezpečnosť potravín v spolupráci s odborníkmi v danom odbore. Kontroly sú v každom kroku cesty danej suroviny z farmy smerom na spracovanie.
Plnotučné kravské mlieko z rozľahlých anglických pastvín

Kvalita na prvom mieste

Všetky kravy na mlieko sú chované metódou "grass feeding", čiže voľne sa pasúce na lúkachDetské plnotučné mlieko je teda vyrobené skutočne z tých najkvalitnejších zložiek s čo najnižším podielom rastlinných olejov. Je kompletne bez obsahu palmového oleja, rybieho tuku a GMO.
Kvalita na prvom mieste

Prírodné zloženie

Receptúra ďalej obsahuje vitamíny, minerálne látky s prírodnou srvátkou, kyselinu listovú, biotín a kazeínový proteín. Ďalšou prednosťou plnotučného mlieka je obsah Beta-palmitátu prirodzene sa vyskytujúceho aj v materskom mlieku. Práve ten sa významnou mierou podieľa na vstrebávaní vápnika.
Prírodné zloženie

Zloženie reprezentuje viac ako päťdesiat rokov výskumu a vývoja

Všetky mlieka sú vyvinuté skúseným tímom špecialistov a profesionálnych odborníkov na detskú výživu. Zloženie produktov podporuje prirodzený vývoj a rast vašich detí od ich narodenia až do batoľacieho veku.
Zloženie reprezentuje viac ako päťdesiat rokov výskumu a vývoja

Jednoduchá a rýchla príprava

Tradičná receptúra a kvalitné zloženie prepožičiavajú mlieku Kendamil BIO prirodzenú vôňu mlieka a lahodnú chuť, čo vaše bábätko zaiste ocení. Vy naopak budete určite pozitívne kvitovať praktické balenie produktu, jednoduché otváranie, dávkovanie, jednoduchú a rýchlu prípravu.
Jednoduchá a rýchla príprava

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje mamičke aj dieťatku mnoho výhod. Je dôležité, aby počas dojčenia, bola vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre vaše dieťatko, požiadajte o radu vášho pediatra.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská výživa
Hmotnosť: 6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: