Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Durex Pleasure Ring

Kód: 702
Neohodnotené
Značka: Durex
€5,99 €4,95 bez DPH
Skladom (>12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Durex Krúžok rozkoše - pre dlhšie trvanie erekcie

Špeciálne navrhnutý pre maximálne predĺženie erekcie.
Pomáha zintenzívniť potešenie pre oboch.
Výnimočne elastický a mäkký.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Nový Durex Krúžok rozkoše bol navrhnutý s cieľom pomôcť vám udržať silnejšiu erekciu po dlhšiu dobu a zintenzívniť potešenie oboch partnerov. Výnimočne elastický a diskrétny Krúžok rozkoše je možné použiť so štandardným kondómom alebo bez neho. Jednoducho ho nasaďte na koreň penisu, kde príjemne drží. Ešte príjemnejší zážitok s týmto produktom dosiahnete v spojení s lubrikačnými gélmi Durex Play alebo Durex Play Massage 2 v 1. Krúžok rozkoše je možné použiť s kondómom z prírodného latexu alebo bez neho.

Návod na použitie: Krok 1.: Pokiaľ používate kondóm, nasaďte si ho ako prvý (pri nasadení si preštudujte pokyny pre použitie kondómu). Pri nasadzovaní krúžku dávajte pozor, aby ste nepoškodili kondóm. Krok 2.: Vyberte krúžok z obalu, roztiahnite ho a opatrne nasaďte na koreň stoporeného penisu. Užívajte si! Krok 3.: Krúžok z penisu odstránite jeho roztiahnutím a opatrným posunom nahor. Krúžok nemajte nasadený po dobu dlhšiu ako 30 minút. Pokiaľ u vás dôjde k nepríjemným pocitom, krúžok okamžite snímte. Krok 4.: Po použití krúžok umyte mydlom a teplou vodou. Opláchnite ho teplou vodou a osušte uterákom alebo handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Uchovávajte v dodanom blistrovom obale. Nikdy nepoužívajte čistiace prostriedky obsahujúce alkohol, rozpúšťadlá na báze ropy alebo acetón. Krok 5.: Pred jednotlivými použitiami si urobte minimálne 60-minútovú prestávku. Po 6 použitiach krúžok opatrne zlikvidujte v súlade s miestnymi požiadavkami na zber odpadu.
Pozor: Použitie produktu môže spôsobiť pomliaždenie alebo natrhnutie ciev v penise. Vzhľadom na to, že použitie alkoholu alebo drog môže znížiť úsudok užívateľa a zvýšiť nebezpečenstvo poranenia penisu, erekčné krúžky nepoužívajte, ak ste pod vplyvom týchto látok. Dlhšie užívanie erekčného krúžku (tj bez zloženia) môže spôsobiť trvalé poranenie penisu. Nespätne s nasadeným erekčným krúžkom. Nesprávne použitie erekčného krúžku môže spôsobiť pomliaždenie, bolestivé poranenia alebo trvalé následky na penise. Pokiaľ u vás dôjde k nepríjemným pocitom, krúžok okamžite snímte. Ak máte pri používaní tohto produktu alebo váš partner, nepríjemné pocity, obráťte sa na svojho lekára. Erekčné krúžky nezabránia otehotneniu. Nejedná sa o antikoncepčný prostriedok. Tento produkt nie je elektrickým zariadením a nevyžaduje použitie batérií. Vnútri je 1 krúžok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt je určený iba pre dospelé osoby. Pri otváraní kartónu ostrými predmetmi dávajte pozor, mohlo by dôjsť k poškodeniu krúžku. Na tomto obale bude zjavne vidieť neoprávnená manipulácia. Ak je obal poškodený, produkt nepoužívajte. Príbalové informácie si uchovávajte pre neskoršie prečítanie a použitie. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste z dosahu priameho slnečného svitu a korozívnych chemikálií, zabráňte extrémnemu teplu alebo chladu.

Dodatočné parametre

Kategória: Sexuálne hračky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: