Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kaapa Health Shiitake Mushroom Tincture BIO 50 ml

Kód: 2202
Akcia
Neohodnotené
Značka: Kaapa health
ZADARMOZADARMO
e393315c9ee28299db6386bf01bb4932 mm2000x2000
€34 €30,36 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Od podzimu do jara – a vlastne úplne kedykoľvek. V období kývania, smrkania a podobných trápení môžete byť vaším dobrým priateľom s funkčnou hubou shiitake. Nenadarmo již starodávne Číňané a Japonci užívali tak zvanú "kráľovnú medzi hubami" per spôsobilosť v situáciách, keď sa imunitný systém dotýka s pořádnou "dardou" zvenčí… Skúste to take. Uvidíte!

Detailné informácie

Podrobný popis

O prípravok Shiitake

Shiitake (Lentinula edodes) český názov Houževnatec jedlý sa používa hlavne ako kulinárska huba, ale môže byť použitý pre svoje liečivé zlúčeniny, ak je správne extrahovaná. Shiitake je dobrý podporovatel imunity, regulátor krvného tlaku a je neuveriteľný pri redukcii zápalu.

Podporuje imunitu
Pomáha regulovať krvný tlak
Redukuje zanety
O Našim Shiitake: Shiitake pestujeme venku na naší farmě v Karjalohja ve Finsku. Celkom za 1000 let stara japonska technika. Tím je zaistený, že používame plodnicu najvyššej kvality. Na jar naočkujeme břízy a nasledujúci rok Shiitake kolonizuje poleno a plody. Používame vysoko kvalitné komerčné kmeny z Japonska.

O našom extrakčnom procese: Sušené Shiitake dvakrát získame v pomere 1:20. Tím je zaistené, že každá fľaša tekutého EXTRU je veľmi účinná so všetkými dôležitými liečivými zlúčeninami extrahovanými. Medzi zaujímavé zlúčeniny v Shiitake patrí:

beta-glukany
eritadenín
steroidy
Složenie: Extrakt z houby Shiitake (Lentinula edodes), z alkoholu (25% extrakt).

Obsah extraktu v 1 davce (2ml): 1000mg

Dávkovanie: Tinktury KÄÄPÄ Health sú unikátne extrakty z hub. Vždy začnite s menšími dávkami a postupne zvyšujte. Odporúčaná maximálna denná dávka každé 2 ml (1 ml = cca 26 kapek). Vzhľadom k tomu, že sú naše silné výťažky, odporúčame každé tri mesiace týždňovej pauzy.

Berte na vedomie – toto tvrdenie si nemala byť interpretovaná ako zoznam lekárskych tvrdení.

Výrobca: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (zem Finsko)

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: