Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

KAAPA Health Maitake Mushroom Tincture 30 ml

Kód: 2217
Neohodnotené
Značka: Kaapa health
€23 €20,54 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Zotavujete sa z náročného zdravotného stavu, trápi vás nadváha alebo na vás dolieha stáří? "Tančící houba" maitake je tu pre vás, pomohla vám zvýšiť vitalitu a celkovo zlepšiť váš stav. Tato asijská funkčná huba je po staletí s oblibou využívaná k sponzoringu správneho fungovania imunitného systému alebo per svoju schopnosť posilňovať metabolizmus či prečoišťovať organizmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

O prípravku Maitake
Maitake (Grifola frondosa) česky trsnatec lupeňitý je neuveriteľný v povzbudzovaní vašeho imunitního systému. Niektorý tento prípravok nazývají "králem imunity". dobre sa berie, že pomáha regulovať krvný tlak a znižuje riziko rakoviny.

Výrazne zvyšuje imunitu
Reguluje krvný tlak
Naše Maitake pestujeme vonku na našej farme v Karjalohja vo Finsku. Tím je zaistený, že používame plodnicu najvyššej kvality. Inokulujeme dubové kulatiny na jar a Maitake kolonizuje kulatiny a plody nasledujúci rok. Používame fínske kmene, ktoré boli testované na vysokú kvalitu. Část našeho Maitake take získáváme z divokých sklizených čistých lesů. Tím sa snažíme o dokonalosť, pretože huby, ktoré rastú v prírode, majú vyššiu hladinu léčivých látek!

O našom extrakčnom procese: Sušené Maitake dvakrát0 dosiahneme v pomere 1:2. Tím je zaistené, že každá fľaša tekutého derivátu je veľmi účinná so všetkými dôležitými liečivými extrahovanými zlúčeninami. Medzi zaujímavé zlúčeniny Maitake patrí:

beta-glukany
Zloženie: Extrakt z houby Maitake (Grifola frondosa), z alkoholu (25% extrakt).

Obsah extraktu v 1 dávke (2ml): 1000 mg.

Dávkovanie: Tinktury KÄÄPÄ Health sú unikátne extrakty z hub. Vždy začnite s menšími dávkami a postupne zvyšujte. Odporúčaná maximálna denná dávka každé 2 ml (1 ml = cca 26 kapek). Vzhľadom k tomu, že sú naše silné výťažky, odporúčame každé tri mesiace týždňovej pauzy.

Berte na vedomie – toto tvrdenie si nemala byť interpretovaná ako zoznam lekárskych tvrdení.

Výrobca: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (zem Finsko)

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: