Vážení zákazníci objednávky přijaté do 16 hodin, předáme dopravci týž den. Doručení můžete očekávat orientačně 24 - 48 hodin

Kaapa Health Chaga Mushroom Tincture BIO 50 ml

Kód: 2193
Akcia
Neohodnotené
Značka: Kaapa health
ZADARMOZADARMO
CHAGA 50
€29,90 €26,70 bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

Chcete byť odolnejší a vytrvalejší? Možno potrebujete lepšie zvládať záprah bežného dňa, prechádzate náročným obdobím alebo dostávate zo zdravotných ťažkostí. Funkčná huba vás čaká pri tom podpoří a dodá vášmu telu i psychice potrebnú silu. Vďaka mnohým účinným látkam pomôže organizmu pri zdravej záťaži a lepšie sa vyrovná s patogenami prichádzajúcimi z vonkajšieho prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

O PŘÍPRAVKU CHAGA
Chaga (Inonotus obliquus) česky rezavec šikmý je najmocnejšia huba, ktorú na severu pestujeme. Je to parazit březového stromu a vyvíjí sa vlastné liečivé vlastnosti pomocou březových živín. Vo Finsku sa bežne používa pre svoje antioxidačné a imunitné podpůrné vlastnosti. Chaga obsahuje najviac antioxidačných zlúčenín. Tieto antioxidanty podporujú vaše DNA pred poškodením voľnými radikálmi.

Zvysuje vytrvalosť
Podporuje imunitu
Silné antioxidačné účinky
Sme najväčší producent Chaga na svete. Aktívne pestujeme 100 000 kilogramov ročne z ekologicky obhospodarovaných lesov vo Fínsku. Sme hrdí na to, že podporujeme ekologicky priaznivé správy lesov pri pestovaní této vysoce účinné houby. V súčasnej dobe kupujeme divokou Chaga z finského Laponska, protože čekáme na sklizeň z naší rostoucí sítě. V našich výrobkoch používame iba korene. Kořen, ktorý obsahuje liečivé látky, v skutočnosti nie je plodnicí, to prichádza až po odumretí stromu, keď není zkoumán na léčivé sloučeniny.

O našom extra extrakčnom procese: Dvakrát sme sušené korene Čagy v pomere 1:5. Tím je zaistené, že každá fľaša tekutého derivátu je veľmi účinná so všetkými dôležitými liečivými extrahovanými zlúčeninami. Medzi zaujímavé zlúčeniny v Chaga patrí:

triterpeny
kyselina betulinová
beta-glukán
inotodiol
Zloženie: Extrakt z houby Chaga (Inonotus obliquus), z alkoholu (25% extrakt).

Obsah extraktu v 1 dávke (2ml): 1000 mg.

Dávkovanie: Tinktury KÄÄPÄ Health sú unikátne extrakty z hub. Vždy začnite s menšími dávkami a postupne zvyšujte. Odporúčaná maximálna denná dávka každé 2 ml (1 ml = cca 26 kapek). Vzhľadom k tomu, že sú naše silné výťažky, odporúčame každé tri mesiace týždňovej pauzy.

Berte na vedomie – toto tvrdenie si nemala byť interpretovaná ako zoznam lekárskych tvrdení.

Výrobca: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (zem Finsko)

Doplnená strava

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: